Ohnivá show

Plánujete firemní večírek, párty nebo festival? Přemýšlíte jak zpestřit Váš večer a připravit si pro své hosty nezapomenutelný zážitek?

Duo Kontrast se Vám představí s našlapanou show plnou ohnivé energie, pyrotechnických a speciálních efektů.

Úžasná podívaná

V propracovaných tanečních choreografiích spojujeme eleganci a jemnost tance s energií a vášní ohnivých žonglérů.

Spousta fascinujících efektů

Není tajemstvím, že milujeme pyrotechnické efekty. S námi se zamilujete i Vy! V našich vystoupeních s nimi totiž rozhodně nešetříme!

Bezpečnost na prvním místě

V našem oboru nejsme žádnými nováčky a máme spolu dohromady více než 20 let zkušeností. S vystupováním a při manipulaci s ohněm jsme doslova ve svém živlu a bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě!

S klienty vždy před show hodnotíme a konzultujeme případná rizika a zajistíme, aby show měla naprosto hladký a nerušený průběh.

Rozumná cena

Cena se odvíjí od množství využitých pyrotechnických a speciálních efektů. Neváhejte nás kontaktovat! Při tvorbě nabídky vždy vycházíme z možností a přání klienta. Spolu sestavíme plán jaká show bude nejvhodnější pro Vaši událost.

FAQ aneb vše, co potřebujete vědět

Proč si vybrat právě Duo Kontrast?

Jsme žonglérské, ohnivé duo, které Vám i Vašim hostům vytvoří nezapomenutelný zážitek. Žonglování a vystupování se dohromady věnujeme již více než 20 let a na svých show neustále pracujeme a zlepšujeme je.

Kde všude vystupujeme?

Vystupujeme hlavně v Brně, okolí a vlastně na celé Jižní Moravě. Nebojíme se však i vzdálenějších cest.

Jak velký prostor budete potřebovat?

Pro základní variantu naší ohnivé show postačí venkovní, nezastřešený prostor 8×6 metrů. Pokud budete chtít větší efekty, tak se prostor již řeší individuálně. Je důležité, aby vystoupení proběhlo na nehořlavém povrchu (tráva, beton, dlažba apod.).

Co potřebujete zajistit od pořadatele?
  • Šatnu na převlečení
  • Parkovací místo poblíž místa vystoupení
  • Oceníme drobné občerstvení a pitný režim
  • Máme rádi, když je možnost uvedení moderátorem (text pro moderátora dodáme předem)
  • Dostatečně silnou hudební aparaturu! (Hudbu si dovezeme na flashdisku)
  • 2 hasící přístroje s obsluhou poblíž místa vystoupení.
Jak je to s bezpečností při vystoupení?

Naše vystoupení jsou naprosto bezpečná. Na bezpečnost diváků ale velmi dbáme a proto je potřeba v průběhu vystoupení zajistit minimálně 2 hasící přístroje s obsluhou.

Jak je to s časem nachystání show a následným úklidem?

Chystání show se odvíjí od množství efektů, na kterých se spolu domluvíme, ale minimální čas pro nachystání je 15 minut a pro následný úklid pak 10 minut. Ideální je, když si můžeme techniku nachystat někde mimo místo vystoupení – samozřejmě pokud je to možné.