Svatební show

Přemýšlíte, jaký program si nachystáte pro své hosty, aby byl Váš večer naprosto nezapomenutelný?

Umělci z Duo Kontrast jsou tady pro Vás, aby Vám nachystali zážitek šitý přesně na míru. Každá naše show je jedinečná a upravená tak, aby překonala veškerá očekávání.

Chcete novomanželům připravit nevšední překvapení? Duo Kontrast má zkušenosti s přípravou show jako překvapení a vzhledem k podmínkám se snažíme, aby do posledních chvil zůstalo naše vystoupení tajemstvím.

Novomanželé v hlavní roli!

Velkolepou show našlapanou pyrotechnickými efekty společně zakončíme zapálením ohnivého srdce do zvuků romantické hudby. Obávat se určitě nemusíte, po ruce bude mít každý z novomanželů svého umělce.

Nezapomenutelný zážitek, který přetrvá!

Ze svatby si odnesete nejednu krásnou fotku, kterou jen tak jinde neuvidíte! Na koncepci použití ohnivých srdcí se spolu domluvíme, aby výsledek byl skutečně jedinečný.

Ohněpád

Chcete něco navíc? Napište si nám o ohněpád a proměňte noc v den. Na závěr naší show se po zapálení ohnivých srdcí spustí ohněpád a umožní Vám nafotit naprosto unikátní fotografie, které jinde neuvidíte.

Jména novomanželů součástí show

Pořád nemáte dost nebo chcete novomanžele překvapit svatebním dárkem? V rámci show můžeme zobrazit jména novomanželů. Budou tak vědět, že vystoupení bylo děláno jenom pro ně. V závěru vystoupení pak zahraje hudba na Vaše přání. Napište nám a zjistěte více.

FAQ aneb vše, co potřebujete vědět